top of page
Flink & sauber Mikrofaser Spültuch.

Lecke per pastrimin e eneve ne kuzhine, heq njollat dhe yndyrnat.  Me 100% mikro dhe pa perberje kimike.

Flink & sauber Mikrofaser Spültuch.

Lek410,00Price
bottom of page