top of page
Flink & sauber Topfreiniger

Sfungjer per larjen e tenxhereve. Me mbajtese praktike, zhduk papastertite e forta shpejt dhe rrenjesisht. Ruan thonjte dhe duart.

Per tigane, tenxhere, grill dhe tepsi sobe.

Flink & sauber Topfreiniger

Lek115,00Price
bottom of page