top of page
FOR YOUR Beauty Natur-Badeschwamm

Sfungjer natyral “For Your Beauty” eshte shoqeruesi juaj ideal per nje perkujdesje te gjithe trupit

Sfungjeri me cilesi te larte eshte marre nga Mesdheu, ne momentin qe sfungjeri kombinohet me uje fryhet dhe fiton me shume vellim. Sfungjeri ka pore shume te holla dhe eshte shume i bute si dhe shkumon ne menyre te mrekullueshmr produktit e dushit.

FOR YOUR Beauty Natur-Badeschwamm

Lek1.595,00Price
bottom of page