top of page
FUSSWOHL Schuhpads Gel-Einlage.

Shtroje xhelatinoze per kepucet mundesojne nje qendrim sa me te rehatshem  kur vishni kepuce ose sandalle me taka te larta. Parandalojne nxehtesine dhe demtimin e kembeve. Shmang rreshkitje ne kembes, eshte shtrese e holle dhe fale xhelit transparent, ato nuk vihen re. 

FUSSWOHL Schuhpads Gel-Einlage.

Lek395,00Price
bottom of page