top of page
Garnier Ambre Solaire Sonnencreme Gesicht Anti-Age Super UV LSF 50

Krem me acid hialuronik me faktor mbrojtes 50 ndaj rrezeve te demshme te diellit dhe me efekt kunder plakjes.

Produkti eshte krijuar per lekuren e ndjeshme te fytyres.

Redukton rrudhat e vogla te thata dhe vijat e lehta ne fytyre.

Garnier Ambre Solaire Sonnencreme Gesicht Anti-Age Super UV LSF 50

Lek1.630,00Price
bottom of page