top of page
Garnier Body Oil Beauty Nährende Öl-Milch 400 ml

Krem per trupin, me 4 lloje vajrash te cmuara (nga argani,makadamla, bajamet dhe nga trendafili), e kombinuar me qumeshtin, i cili ushqen intesivisht lekuren e trupit. Rekomandohet per lekure te thate.

Garnier Body Oil Beauty Nährende Öl-Milch 400 ml

Lek685,00Price
bottom of page