top of page
Garnier Wahre Schätze Wahre Schätze Regenerierendes Shampoo Kokosöl & Kakaobutt

Shampo rigjeneruese per floket !
Fromula e saj me vaj kokosi dhe gjalp kakao rigjenerojne dhe ushqejne floket, duke i dhene atyre me shume shkelqim. Rekomandohet per floke normal dhe te ashper.

Garnier Wahre Schätze Wahre Schätze Regenerierendes Shampoo Kokosöl & Kakaobutt

Lek395,00Price
bottom of page