top of page
GENUSS PLUS Superfood-Mix

Mix frutash te thatam Produkt i shijshem me boronice te kuqe,, bajame , arra, berthama cashow , fisas te thare , manaferra goji.Mund te permbaje lekura frutash. Produkti eshte i pasur me proteina dhe me vlera ushqyese. I kontrolluar nga Bujqesia Organike

GENUSS PLUS Superfood-Mix

Lek295,00Price
bottom of page