top of page
Gillette Venus Rasierer Gillette Extra Smooth Snap mit 1 Klinge Reisegröße.

Brisk depilimi per femra. Produkt vegan. Paketimi perfshin 1 koke brisku, trupin dhe nje kuti te vogel ruajtese. Brisku ka 5 tehe me grimca karboni per nje depilim me te lehte. Koka e briskut ka nje shtrese me vaj avokado per lubrifikimin gjate depilimit. Forma e vecante e briskut lejon qe te merret edhe neper udhetime. 

Gillette Venus Rasierer Gillette Extra Smooth Snap mit 1 Klinge Reisegröße.

Lek1.635,00Price
bottom of page