top of page
Haarliebe by DominoKati Haaröl Spitzenretter.

Vaj per majat e flokeve nga vaji makademia dhe vaj argani. Produkt vegan, pa silikon dhe sulfate. Vaji eshte i pershtatshem per floket e demtuara dhe te thata. Produkti permban 100ml. 

Haarliebe by DominoKati Haaröl Spitzenretter.

Lek815,00Price
bottom of page