top of page
Haarliebe by DominoKati Shampoo Frischewunder

Shampo per floke me rrenje te yndyrshme dhe maja te thata.

Produkt vegan, 100% pa silikon, sulfate, paraben dhe pa vajra minerale.

Eleminon menjehere yndyren nga floket dhe riparon majat e thata.

Haarliebe by DominoKati Shampoo Frischewunder

Lek655,00Price
bottom of page