top of page
HiPP Kinder Sonnenspray LSF 50+

Spraj intensive, me faktor mbrojtes diellor shume te larte, 50+. Per femije, pa grimca Nano, pa parfum dhe paraben. Spraji eshte i perbere nga vaji i bajames Bio. Produkti eshte bere enkas per lekuren e bebes, vecanerisht per fytyren dhe per duart e tyre.

HiPP Kinder Sonnenspray LSF 50+

Lek1.965,00Price
bottom of page