top of page
HiPP Mamasanft straffender Balsam sensitiv

Balsam me vaj bajame bio pe rkujdesin e lekures se nenave shtatzane dhe pas shtatzanise. Mbeshtet rigjenerimin e indit lidhes, zbut lekuren dhe ndihmon ne hidratimin e saj.

HiPP Mamasanft straffender Balsam sensitiv

Lek1.310,00Price
bottom of page