top of page
ISANA 3IN1 HYDRO REINIGUNGSTÜCHER 10 Stück.

Letra te buta per pastrim, pa alkool, per cdo lloj lekure. Letrat e buta kane emulsion dhe zhdukin ndjeshem dhe ne menyre praktike make up-in dhe papastertite. Fytyra do te duket me e paster dhe me e fresket. Mbron lekuren nga tharja dhe i dhuron butesi. 

ISANA 3IN1 HYDRO REINIGUNGSTÜCHER 10 Stück.

Lek90,00Price
bottom of page