top of page
ISANA Allround-Öl Moments of Marula

Vaj “Isana” per fytyren dhe trupin

Produkt vegan & pa mikroplastike.

Vaji sherben si trajtom bukurie per te gjithe trupin. Ai eshte i frymezuar nga ritualet afrikane te perkujdesit per bukurine. Formula e produktit me vaj marula, vaj bajame dhe vitamine E dhuron ndjesi te kendshme ne lekure.

ISANA Allround-Öl Moments of Marula

Lek325,00Price
bottom of page