top of page
ISANA Aqua-Gel Sea Moments

Xhel hidratues me ekstrakt algash dhe uji termal. 
Ka teksture te bute, jo te yndyrshme i cili perthithet shpejt nga lekura.
I dhuron lekures hidratim qe zgjat deri ne 24 ore dhe redukton acarimin e lekures pas depilimit. 

ISANA Aqua-Gel Sea Moments

Lek490,00Price
bottom of page