top of page
Isana Argan Creme-Öl-Peeling

Krem peeling per trupin “Isana”.

Produkt vegan dhe pa mikroplastike.

Kremi peeling me vaj argani, formula e tij me kokrriza te imeta largon qelizat e teperta te lekures dhe siguron nje ndjesi te bute dhe delikate te lekures.

Isana Argan Creme-Öl-Peeling

Lek490,00Price
bottom of page