top of page
Isana Argan Leave-In Conditioner

Zbutes per floket “Isana” me argan.

Zbutesi me vaj argani riparon, ushqen dhe parandalon thyerjen e flokeve. Efekti anti-frizz zbut floket dhe i dhuron me shume shkelqim atyre.

Isana Argan Leave-In Conditioner

Lek490,00Price
bottom of page