top of page
ISANA Body Creme Kakao- & Sheabutter

Krem trupi nga Isana, i perbere me gjalp shea & kakao. Per lekure te thate dhe me mungese hidratimi,  dhuron butesi dhe elasticitet. Produkt vegan.

ISANA Body Creme Kakao- & Sheabutter

Lek325,00Price
bottom of page