top of page
ISANA Body Oil Hanf 100 ml.

Isana Body Oil, i perbere nga vaji i kerpit, i bajames dhe vitamines, ju siguron nje ndjenje te pakrahasueshme te lekures. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave.

ISANA Body Oil Hanf 100 ml.

Lek410,00Price
bottom of page