top of page
ISANA Bodyoil Sweet as a Peach.

Vaj perkujdeses per trupin. 

Produkt vegan. Formula vepruese me vaj bajamesh, vaj te farave te pjeshkes dhe vitamine E, i dhuron lekures ndjesi butesie dhe hidratimi. Vaji i lehte perthithet shpejte nga lekura dhe nuk le shtrese te yndyrshme ne lekure. Me arome te embel pjeshke e cila mban gjate. 

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave Testuar dermatologjikisht. 

ISANA Bodyoil Sweet as a Peach.

Lek410,00Price
bottom of page