top of page
ISANA Feste Gesichtsreinigung Extra Mild

Sapun i ngurte pastrues per fytyren. Formula e vecante e sapunit perbehet nga kastraveci dh aloe vera, te cilet siurojne pastrim deri ne thellesi te poreve dhe ndihmojne ne qetesimin e lekures se acaruar dhe stresuar. Aloe vera ka afekt anti-inflamator dhe ne te njejten kohe dhuron hidratim. Me pH neutral, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave. Produkt vegan pa mikroplastike. 

ISANA Feste Gesichtsreinigung Extra Mild

Lek410,00Price
bottom of page