top of page
ISANA Gesichts-Enthaarungs-Pads 6 Stück.

Ngjites per heqjen e qimeve. 

Pa kimikate dhe pa rrezik prerjesh. Depilim natyral dhe i bute. E pershtatshme per lekure te bute. Mundeson heqjen e qimeve teresore dhe pa dhimbje. Posacerisht per grate te cilat nuk duan te heqin qimet me dyll ose krem depilues. Depilim pa dhimbje ne zonen e mjekrres, buzes se siperme dhe faqeve. 

ISANA Gesichts-Enthaarungs-Pads 6 Stück.

Lek815,00Price
bottom of page