top of page
Isana Glow & Shine Bodylotion

Locion teper i vecante per trupin.

I jep lekure suaj shkelqim te arte delikat dhe e ben ate te bute.

Aroma e lehte i perthithet lekures suaj per nje kohe te gjate. 

100% pa mikroplastike.

Isana Glow & Shine Bodylotion

Lek325,00Price
bottom of page