top of page
ISANA Golden Honey Bodybutter

Gjalp per trupin me mjalte manuka dhe qumesht bajamesh. 

I dhuron lekures se trupit tuaj 24 ore hidratim dhe perkujdesje. 

 

ISANA Golden Honey Bodybutter

Lek410,00Price
bottom of page