top of page
ISANA Haarspray Volumen.

Spray per volumin e flokeve. Me nivel fortesie 4. Mbron floket tuaj deri ne 48 ore, me filter UV dhe i dhuron flokut tuaj te stiluar nje volum te sigurt gjate gjithe dites.

ISANA Haarspray Volumen.

Lek80,00Price
bottom of page