top of page
Isana Handcreme Midle Kamille Fur Trockene Haut 30ml.

Krem per duart me kamomil per lekure te thate. Mbron lekuren nga ndikimet e jashtme. Formula e pasur me pantenol, glicerine dhe ekstrakt kamomili qetesojne lekuren dhe i dhurojne hidratim. Produkti permban 30ml.

Isana Handcreme Midle Kamille Fur Trockene Haut 30ml.

Lek80,00Price
bottom of page