top of page
ISANA Hyaluron Compact Pflege

Puder kremoze me permbajtje te hyaluronit per lekure te bute dhe te hidratuar. Me mbrojtje ndaj diellit 15 spf. Qendron gjate dhe perfekt ne lekure. E testuar 95%. Mund te perdoret per te gjitha llojet e lekurave. 

ISANA Hyaluron Compact Pflege

Lek980,00Price
bottom of page