top of page
ISANA Hydro Booster Bodyspray 200 ml.

Sperkates trupi me arome kokosi dhe lulesh. Pa miktroplastike, i pershtatshem per lekura normale deri ne te thate.  Me perberjen e acidit hialuronik dhe me aloe vera, te cilet i dhurojne trupit tuaj nje ndjenje freskie. Formula e vecante e tij, dhuron hidratim per 24 ore. Produkt vegan. 

ISANA Hydro Booster Bodyspray 200 ml.

Lek410,00Price
bottom of page