top of page
Isana intim-enthaarungscreme

Dylle per depilimin e femrave. Produkt vegan. Mundeson depilim efektiv, te shpejte. te rehatshem dhe teresor te qimeve te trupit. Njekohesisht dylli e ben lekuren te bute, i jep ndjesi te kendshme.

Produkti perdoret duke e ngrohur dyllin. 

Isana intim-enthaarungscreme

Lek815,00Price
bottom of page