top of page
ISANA ISANA DEOSTICK SENSITIVE

Deodorant i ngurte “Isana”

Deodoranti eshte i pershtatshem per lekuren e ndjeshme tek sqetullat.

Mbron 24 ore nga aromat e pakendshme te trupit dhe djersitjes.

E pershtatshme dhe pas depilimit tek pjesa e sqetullave.

ISANA ISANA DEOSTICK SENSITIVE

Lek205,00Price
bottom of page