top of page
ISANA Klärendes Gesichtswasser

Uje per pastrimin e fytyres me aloe vera & ekstrakt kastraveci. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Uji tonik pastron thellesisht lekuren dhe poret e saj. Produkt Vegan. Pa mikroplastike.

ISANA Klärendes Gesichtswasser

Lek80,00Price
bottom of page