top of page
Isana Med Anti Falten Creme Q10 (Ultra Sensitiv)

Krem kunder rrudhave me Q10, hialuron dhe vitamin E. Kremi vepron ndaj shenjave te ndryshme te plakjes. Ne saje te Q10 parandalon rrudhat e reja, vitamines E dhe spf 15, te cilat mbeshtesin mbrojtjen natyrale te lekures. Produkti ka efekt te menjehershem fale acidit hialuronik te 6 - fishte, qe siguron hidratim intensiv. Gjithashtu permban pantenol i cili redukton irritimin, ndersa vaji i kokosit dhe luledielli mbeshtesin rigjenerimin e lekures.

Isana Med Anti Falten Creme Q10 (Ultra Sensitiv)

Lek655,00Price
bottom of page