top of page
Isana Med Korper Lotion

Locion trupi mjekësor. Për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. Me ekstrakt të kalendulës dhe gjalpit shea, i dhuron lëkurës hidratim për 24 ore dhe forcon barrieren e lëkurës. Përthithet shpejt nga lëkura.

Isana Med Korper Lotion

Lek165,00Price
bottom of page