top of page
Isana Med Salbe Totes Meer

Krem per duart. Per lekure te plasaritur dhe te ndjeshme. Fale kompleksit te vecante aktiv te mineraleve te kripes se detit te vdekur, pantenolit dhe urese te cilet sherbejne si qetesues per lekuren. Kremi zbut lekuren dhe e mbron ate nga tharja.

Isana Med Salbe Totes Meer

Lek735,00Price
bottom of page