top of page
Isana Med Shampoo Anti Schuppen

Shampo mjekesore kunder zbokthit te flokeve. Per lekuren e thate te kokes. Permban kafeine dhe mentol. Pa silikon dhe sapun. Pastron floket nga zbokthi. Forcon rrenjen e flokut dhe freskon lekuren e kokes.

Isana Med Shampoo Anti Schuppen

Lek165,00Price
bottom of page