top of page
Isana MEN NATURE POWER GESICHTSCREME

Krem per lekuren e fytyres se meshkujve.

Me ekstrakt dellinje, mbron lekuren nga humbja e hidratimit. Ushqen lekuren dhe e mban ate te bute.

Formule me perberes natyrale. E testuar dermatologjikisht.

Isana MEN NATURE POWER GESICHTSCREME

Lek490,00Price
bottom of page