top of page
ISANA Power Serum Vitamin C Shot 10ml

Serumi Shot Isana  me vitamine C, per mbrojten e lekures suaj nga ndikimet e demshme mjedisore.. Mundeson zvogelimin e rudhave dhe hidratimin e lekures. Per nje cehre te fresket dhe rinore.

ISANA Power Serum Vitamin C Shot 10ml

Lek815,00Price
bottom of page