top of page
ISANA Professional Haaröl Arganöl & Pflege

Vaj per perkujdesjen e flokeve me permbajtje te vajit te arganit dhe vaj luledielli.

E trajton flokun, i jep shkelqim te shendetshem dhe e ben ate me te bute. Vaji i arganit dhe i lulediellit forcojne thellesisht fijet e flokut.

Kryesisht per floket e demtuar dhe te thate.

ISANA Professional Haaröl Arganöl & Pflege

Lek490,00Price
bottom of page