top of page
ISANA PROFESSIONAL Haarserum Hyaluron

Serum per floket me hialuron Isana.

Serumi eleminon efektin frizz dhe  ndihmon ne reduktimin e majave te demtuara.

Formula me acid te 3-fishte, provitamine B5 dhe betaine hidraton floket deri ne maja dhe i ben ato me te shendetshme. 

ISANA PROFESSIONAL Haarserum Hyaluron

Lek490,00Price
bottom of page