top of page
ISANA Professional Shampoo Arganöl & Pflege

Shampo me vaj argani per floket. Produkt vegan, pa silikon. I jep flokut shkelqim te shendetshem.

Permban vaj argani, vaj nga berthama e kumbulles dhe provitamin  b5, te cilat ndihmojne ne rigjenerimin e flokeve te demtuar.

ISANA Professional Shampoo Arganöl & Pflege

Lek245,00Price
bottom of page