top of page
ISANA Tagescreme Vitamin C 50 ml.

Krem dite me vitamine C dhe me efekt mbrojtes Lsf 15 ndaj diellit, pa mikroplastike. Kremi me ekstrakte grajpfruit dhe acid hialuronik, mbron lekuren dhe i dhuron hidratim intensiv. Gjithashtu ka efekt antioksidant dhe mbeshtet prodhimin e kolagjenit.  I dhuron lekures ndjese freskie, hidratuese dhe shkelqim pamjes se lekures. 

ISANA Tagescreme Vitamin C 50 ml.

Lek655,00Price
bottom of page