James Bond 007 For Women, EdP 30 ml.

Parfum per femra me permbajtje alkoli. I jep asaj ndjesine e te qenurit nje femer e vertete, joshese dhe sensuale. Produkti perman 30 ml. 

James Bond 007 For Women, EdP 30 ml.

Lek2.945,00Price