top of page
JEAN&LEN AMPULLEN FEUCHTIGKEIT

Keni nevojë për një qetësues për fytyrën tuaj? Kjo kurë me ampulë 7-ditore me duo-hialuron shumë të koncentruar, aloe vera, ekstrakt kastraveci dhe ujë termal i jep lëkurës tuaj freski dhe mbush depozitat e lagështisë për një kohë të gjatë. Rrudhat e shkaktuara nga thatësia dhe ndjenjat e tensionit janë një gjë e së kaluarës me përdorim të rregullt. Për një lëkurë të freskët, rinore dhe rrezatuese.

JEAN&LEN AMPULLEN FEUCHTIGKEIT

Lek1.310,00 Regular Price
Lek975,00Sale Price
bottom of page