top of page
Jean&Len Exotische Feste Dusche Mango & Avocado

Shampo e thate per trupin, pa parafine, pa sulfat, pa silikon, pa vajra mineralesh dhe pa mikroplastike.  Formulë me përbërës natyralë, me bazë bimore: gjalpë mango dhe vaj avokadoje. Përputhshmëria e lëkurës e aprovuar dermatologjikisht.

Jean&Len Exotische Feste Dusche Mango & Avocado

Lek655,00Price
bottom of page