top of page
Jean & Len vitalisierendes Duschgel Mango & Avocado

Xhel dushi me arome mango dhe avokado. Pa prmbajtje plastike, nuk permban parabe dhe as silikon. Formula e vecante e xhelit te dushit, dhuron nje ndjenje te mire per lekuren tuaj. 

Jean & Len vitalisierendes Duschgel Mango & Avocado

Lek490,00Price
bottom of page