top of page
Kneipp Farbige Lippenpflege Natural Deep Nude.

Perkujdeses per buzet me efkt ngjyrues.

Produkt vegan. Pa vajra te: parafines, silikonit dhe mineraleve. Produkti ju dhuron perkujdesje dhe ndjesi te kendshme. Perkujdesesi i buzeve ka te kombinuar ngjyren e lehte kafe natyrale, e cila i jep buzeve tuaja pamje te bukur dhe natyrale. 

Kneipp Farbige Lippenpflege Natural Deep Nude.

Lek980,00Price
bottom of page