top of page
L’Oréal Paris Color Riche Ultra Matte Free the Nudes 03 No Doubts

Buzekuq ne nuaca te mrekullueshme,  me efektt matt. 
Qendrojne bukur dhe shume bute ne buze. 
Per buze te bukura dhe te plota.
 

L’Oréal Paris Color Riche Ultra Matte Free the Nudes 03 No Doubts

Lek1.635,00Price
bottom of page