top of page
L’Oréal Paris Elvital Color-Glanz Kur-In-Shampoo.

L’Oréal Paris Elvital Color-Glanz Kur-In-Shampoo, shampo me nje strukture kremoze si nje trajtim i pasur, me 40 here me shume lipide ushqyese, per me shume shkelqim. Formula veçanerisht mbulon zonat e thata te fibrave te flokeve. Per kujdes afatgjate, edhe pas larjes. Floket me ngjyra pastrohen thellesisht dhe kujdesen intensivisht pa i demtuar ato.

L’Oréal Paris Elvital Color-Glanz Kur-In-Shampoo.

Lek815,00Price
bottom of page