L’Oréal Paris Elvital Color-Glanz Pflegespülung

L’Oréal Paris Elvital Color-Glanz Pflegespülung, balsam per perkujdesin e flokut te lyer me boje ose te bera me fije. Ndihmon ne mbrojtjen e ngjyres per kohe te gjate. Formula me eliksir nga fara e lirit, mbron ngjyren nga larja , mbron flokun nga ndikimet e jashtme,  i jep flokut butesi dhe ndihmon ne rritjen e flokut.

L’Oréal Paris Elvital Color-Glanz Pflegespülung

Lek400,00Price